Keurmeesters konijnen en cavia's

"A" Keurmeester konijnen:
De Permentier Eddy
Oude Heirbaan 2 9100 Sint-Niklaas 03 776 55 89
De Swerdt Gregoire
Eugeen van de Vellaan 11 2970 Schilde 03 383 39 21
De Witte Wilfried
Steenweg op Sint-Truiden 350 3401 Walshoutem 011 88 60 25

Gilissen Guido
Rootstraat 15 3630 Opgrimbie 089 76 24 78
Panis André
Pastoorlindestraat 9 3620 Lanaken 089 71 21 89
Pauwels Rudi
Schoonstraat 45 9940 Evergem 09 253 60 42
Voorter Theo
Hekslaan 104 3870 Heks-Heers 012 26 47 39

 

"C" Keurmeester konijnen:
Raeymaekers Joris
Antwerpsesteenweg 324b 2500 Lier 0476 24 98 17
Bevoegdheden: Belgisch zilver - Engels zilver - Steenkonijn - Van Beveren - Vlaamse reus - Wener kleur
Decoster Jens
Mechelsestraat 22 3080 Duisburg 0494 25 29 30
Bevoegdheden: Hermelijn

 

"A" Keurmeester cavia’s:
Cloosterin Alex
Hogeweg 63 3118 Werchter 016 53 29 97
De Donder Luc
Heirstraat 43 9200 Dendermonde 0498 44 83 40
De Permentier Eddy
Oude Heirbaan 2 9100 Sint-Niklaas 03 776 55 89
De Swerdt Gregoire
Eugeen van de Vellaan 11 2970 Schilde 03 383 39 21
Voorter Theo
Hekslaan 104 3870 Heks-Heers 012 26 47 39

"B" Keurmeester cavia’s:
Vandenbussche Sandra
Gistelsesteenweg 45 8460 Oudenburg 0494 80 51 00
Bevoegdheden: Groep 1 + Groep 2 + Groep 3 + Groep 4

 

"C" Keurmeester cavia’s:



 


Indeling cavia's

  • Groep 1: Gladhaar, Satijn, Gekruind (eenkleurig)
  • Groep 2: Gladhaar, Satijn, Gekruind (overige)
  • Groep 3: ruwharige (Rex, US Teddy, Borstelhaar)
  • Groep 4: langharige (Peruviaan, Sheltie, Coronet, Texel, Alpaca, Merino)

Indeling konijnen

Groep 1: Kleur

Alaska, Beige, Belgische haas, Blauw van Ham, Blauw van Sint-Niklaas, Deilenaar, Gouwenaar, Grijze Bourbonnais, Groot Chinchilla, Franse havanna, Haasdwerg, Hollandse havanna, Kastanjebruin van Lorreinen, Klein Chinchilla, Kleurdwerg, Lynx, Marburger Feh, Normandiër, Parelgrijs van Halle, Rode Nieuw-Zeelander, Sachsen Gold, Schwarzgrannen, Steenkonijn, Thrianta, Vaal van Bourgondië, Van Beveren, Vlaamse reus, Wener kleur.

Groep 2: Tekening

Dwergvlinder, Engelse vlinder, Hollander, Japanner, Kleine vlinder, Mecklenburger bonte, Reuzenvlinder, Rhönkonijn, Rijnlander, Rus, Wit van Hotot.

Groep 3: Pareling & verzilvering

Belgisch zilver, Engels zilver, Groot zilver, Licht groot zilver, Parelfeh, Zilver van Champagne, Zilver van Saint-Hubert.

Groep 4: Patroontekening

Californian, Marter, Sallander, Tan, Thüringer, Zandkleurig van de Vogezen, Zilvervos.

Groep 5: Wit

Hermelijn, Hulstlander, Pool, Wener wit, Witte Nieuw-Zeelander, Wit van Bouscat, Wit van Dendermonde.

Groep 6: Hangoren

Engelse hangoor, Franse hangoor, Kleine Duitse hangoor, Meissner hangoor, Nederlandse hangoordwerg.

Groep 7: Bijzondere haarstructuur

Angora, Angoradwerg, Gents baardkonijn, Hangoor angoradwerg, Hangoor rexdwerg, Hangoor satijndwerg, Leeuwenkopje, Rex, Rexdwerg, Satijn, Voskonijn, Voskonijndwerg.

m d w d v z z
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Volgende activiteiten

21 oktober, 2017 - 10:00 - 22 oktober, 2017 - 17:00
21 oktober, 2017 - 14:00 - 22 oktober, 2017 - 17:30
21 oktober, 2017 - 15:00 - 22 oktober, 2017 - 18:00
28 oktober, 2017 - 16:00 - 29 oktober, 2017 - 18:00
28 oktober, 2017 - 17:00 - 29 oktober, 2017 - 18:00