Keurmeesters park- en watervogels

"A" Keurmeester tamme park- & watervogels:
Bervoets Brigitte
Herenstraat 5 3830 Wellen 011 31 37 12
Goddeeris Boudewijn
Lange Heide 72 3040 Ottenburg 016 47 13 73
Specialiteiten: (TP) Tamme parkvogels, (TW) Tamme watervogels
Hoens Martine
Erkegemstraat 151 8020 Oostkamp 050 82 53 20
Lambrighs Gerard
Grote Negenbundersstraat 42 3511 Hasselt 011 25 44 45
Specialiteiten: (TWG) Tamme watervogels
Lambrighs Vic
Stevoortse Kiezel 316 3512 Stevoort-Hasselt 011 31 42 40
Specialiteiten: (TWG) Tamme watervogels
Reynaers Alfons
Grijpenveld 61 3300 Tienen 016 81 38 70


Verelst Andy
Roldragersweg 36 3581 Beverlo 011 76 41 77
Specialiteiten: (TP) Tamme parkvogels, (TW) Tamme watervogels

"C" Keurmeester tamme park- & watervogels:
Calcoen Gert
Sint-Jozefstraat 2 9820 Merelbeke 09 230 69 00
Bevoegdheden: (TE1) Belgische eendenrassen + (TE3) Franse en Duitse eendenrassen + (TE4) Niet-Europese eendenrassen - Dwergkuifeend - Kwakereend- Kuifeend - Noord-Hollandse krombekeend - Noord-Hollandse witborsteend - Overbergse eend.
Gchesquiere Kevin
Hogeweg 97 8200 Sint-Andries 050 31 91 75
Bevoegdheden: Groep (TE) Tamme Eendenrassen
Lombary Wilfried
Dwarsstraat 8 8600 Leke-Diksmuide 051 50 15 05
Bevoegdheden: Groep (TE) Tamme Eendenrassen
Poulmans Bart
Grotestraat 363 3850 Nieuwerkerken 0468 15 81 77
Bevoegdheden: Legkwartel
Van den Bunder Peter
Kleine Kruisstraat 41 3540 Herk-de-Stad 0476 69 06 55
Bevoegdheden: Legkwartel

"A" Keurmeester wilde park- & watervogels:
Bervoets Brigitte
Herenstraat 5 3830 Wellen 011 31 37 12
Specialiteiten: (WW) Wilde watervogels, (FP) Fazanten en Patrijzen
Goddeeris Boudewijn
Lange Heide 72 3040 Ottenburg 016 47 13 73
Specialiteiten: (WW) Wilde watervogels, (FP) Fazanten en Patrijzen, (WD) Wilde Duiven
Hoens Martine
Erkegemstraat 151 8020 Oostkamp 050 82 53 20
Specialiteiten: (WW) Wilde watervogels, (FP) Fazanten en Patrijzen
Lambrighs Gerard
Grote Negenbundersstraat 42 3511 Hasselt 011 25 44 45
Specialiteiten: (WW) Wilde watervogels
Lambrighs Vic
Stevoortse Kiezel 316 3512 Stevoort-Hasselt 011 31 42 40
Specialiteiten: (WW) Wilde watervogels
Reynaers Alfons
Grijpenveld 61 3300 Tienen 016 81 38 70
Specialiteiten: (FP) Fazanten en Patrijzen, (WD) Wilde Duiven


 

"B" Keurmeester wilde park- & watervogels:
Lombary Wilfried
Dwarsstraat 8 8600 Leke-Diksmuide 051 50 15 05
Bevoegdheden:  Groep (WD) Wilde Duiven + reeks FP3 Tandkwartels + FP4 Kwartels en Patrijzen +  Brandgans – Carolina eend – Elliotfazant - Filipijnse eend – Pijlstaart – Smient

 

"C" Keurmeester wilde park- & watervogels:

Gchesquiere Kevin
Hogeweg 97 8200 Sint-Andries 050 31 91 75
Bevoegdheden:  Groep (WD) Wilde Duiven + reeks WW1 Wilde ganzen, Zwanen, Spiegelganzen en Fluiteenden
Poulmans Bart
Grotestraat 363 3850 Nieuwerkerken 0468 15 81 77
Bevoegdheden: Groep (WW) Wilde Watervogels + reeks FP3 Tandkwartels
Van den Bunder Peter
Kleine Kruisstraat 41 3540 Herk-de-Stad 0476 69 06 55
Bevoegdheden: Groep (WW) Wilde Watervogels + reeks FP3 Tandkwartels


Indeling park- & watervogels

Groep TP: Tamme Parkvogels
Reeks TP1: Belgische kalkoenrassen
Rode Ardennerkalkoen, Ronquièreskalkoen.
Reeks TP2: Europese en Amerikaanse kalkoenrassen
Amerikaanse blauwe kalkoen, Amerikaanse bronskalkoen, Amerikaanse zwarte kalkoen, Duitse blauwe kalkoen, Duitse bronskalkoen, Duitse gele kalkoen, Duitse roodvleugelkalkoen, Duitse witte kalkoen, Duitse zwarte kalkoen, Duitse zwartvleugelkalkoen, Engelse buffkalkoen, Gerskalkoen, Italiaanse kastanjekalkoen, Italiaanse zwarte kalkoen, Narragansettkalkoen, Norfolkkalkoen, Rode Bourbonkalkoen, Solognekalkoen, White Hollandkalkoen, Witte Beltsvillekalkoen.
Reeks TP3: Overige tamme parkvogels:
Legkwartel, Parelhoen.

Groep TG: Tamme Ganzenrassen
Reeks TG1: Belgische , Franse & Nederlandse ganzenrassen (+Zuid-Europa)
Bourbonnaisgans, Elzassergans, Empordagans,Gans van de Vire en de Ton, Grijze Landesgans, Normandische gans, Poitougans, Toulousegans met slab, Toulousegans zonder slab, TourainegansTwentse landgans, Vlaamse gans
Reeks TG2: Duitse, Britse en overige ganzenrassen
Afrikaanse knobbelgans, Amerikaanse buffgans, Bohemengans, Brecongans, Cellergans, Chinese knobbelgans, Duitse krulveergans, Duitse leggans, Emdengans, Engelse krulveergans, Lippegans, Pelgrimgans, Pommerse gans, Russische gans, Steinbacher vechtgans, Tula vechtgans, West of Englandgans, Zadelruggans.

Groep TE: Eendenrassen
Reeks TE1: Belgische eendenrassen
Dendermondse eend, Eend van Vorst, Huttegemse eend, Merchtemse eend, Semoiseend
Reeks TE2: Nederlandse en Britse eendenrassen
Aylesbury eend, Campbelleend, Dwergkuifeend,Ekstereend, Engelse Roueneend, Kwakereend, Kuifeend, Noord-Hollandse krombekeend, Noord-Hollandse witborsteend, Orpingtoneend, Overbergse eend, Silver Appleyard dwergeend, Silver Appleyardeend, Welsh Harlekijneend   
Reeks TE3: Franse  en Duitse eendenrassen (+ Zuid-Europa)
Alliereend, Challanseend, Duclaireend, Duitse Pekingeend, Estaireseend, Franse Roueneend, Gimbsheimereend, Hoogbroedvliegeend, Pommerse eend, Saksische eend, Streichereend, Veneto eend
Reeks TE4: Niet-Europese eendenrassen
Amerikaanse Pekingeend, Bali eend, Cayuga eend, Indische loopeend, Muskuseend, Smaragdeend

Groep WW: Wilde Watervogels
Reeks WW1: Wilde ganzen, Zwanen, Spiegelganzen en Fluiteenden
Andesgans, Australische casarca, Bergeend, Blauwvleugelgans, Brandgans, Canadagans, Coscorobazwaan, Cubaanse fluiteend, Dwerggans, Eyton fluiteend, Fluitzwaan, Gele fluiteend, Gevlekte fluiteend,  Grauwe gans, Grijskopcasarca, Grijskopgans, Hawaiigans, Hoendergans, Java fluiteend, Keizersgans, Kleine rietgans, Kleine zwaan, Knobbelzwaan, Kolgans, Magelhaengans, Nijlgans, Orinocogans, Paradijscasarca, Radjaheend, Rietgans, Rode casarca, Roodbekfluiteend, Roodhalsgans, Roodkopgans, Rossgans, Rotgans, Sneeuwgans, Strepengans, Trekkende fluiteend, Trompetterzwaan, Wilde zwaan, Witwangfluiteend, Zwaangans, Zwarte zwaan, Zwarthalszwaan. 
Reeks WW2: Zwem- en duikeenden (zonder talingen)
Amerikaanse tafeleend, Amerikaanse smient, Amerikaanse zwarte eend, Australische slobeend, Australische witoogeend, Baers witoogeend, Bahamapijlstaart, Bronsvleugeleend, Chilipijlstaart, Chilismient, Filipijnse eend, Florida eend, Geelsnaveleend, Gekuifde eend, Grote tafeleend, Hawaiïeend, Kaapse slobeend, Kastanje eend, Kleine toppereend, Krakeend, Krooneend, Kuifeend, Manengans, Marmereend, Muskuseend, Nieuw-Zeelandse kuifeend, Peposaca eend, Pijlstaart, Ringsnaveleend, Rode slobeend, Roodoogeend, Roodsnavelpijlstaart, Sikkeleend, Slobeend, Smient, Tafeleend, Toppereend, Vlekbekeend, Wenkbrauweend, Wilde eend, Witoogeend. 
Reeks WW3 : Talingen (+ Mandarijn + Carolina)
Amerikaanse wintertaling, Baikaltaling, Blauwvleugeltaling, Braziliaanse taling, Carolina eend, Grijze taling, Hottentottaling, Kaapse taling, Kaneeltaling, Laysantaling, Mandarijneend, Roodschoudertaling, Scherpvleugeltaling, Versicolortaling, Wintertaling, Zomertaling.

Groep FP: Fazanten en Patrijzen
Reeks FP1: Edelfazanten, Kraagfazanten en Langstaartfazanten
Bosfazant, Eliotfazant, Goudfazant, Groenfazant, Humefazant, Lady Amherstfazant, Koningsfazant, Koperfazant, Mikadofazant, Wallichfazant.
Reeks FP2: Hoenderfazanten, Oorfazanten en overige fazantachtigen
Blauwe oorfazant, Blauwe pauw, Borstelkuifparelhoen, Bronsstaart pauwfazant, Bruine oorfazant, Cabbottragopaan, Edwardsfazant, Germain’s pauwfazant, Gierparelhoen, Grijze pauwfazant, Groene pauw, Helmparelhoen, Javahoen, Kalijs, Koklasfazant, Koningsglansfazant, Kroeskuifparelhoen, Kuifloze vuurrugfazant, Lafayettehoen, Maleise pauwfazant, Nepalfazant, Palawan pauwfazant, Prelaatfazant, Rood kamhoen, Salvadorfazant, Satyrtragopaan, Sonnerathoen, Swinhoefazant, Temmincktragopaan, Vuurrugfazant, Wilde kalkoen, Witte oorfazant, Zilverfazant. 
Reeks FP3: Tandkwartels
Bergkuifkwartel, Blauwschubbenkwartel, Californische kuifkwartel, Douglaskuifkwartel, Gambelhelmkwartel, Montezumakwartel, Salvador kuifkwartel, Virginische boomkwartel, Zwartkeel boomkwartel, Zwartmaskerboomkwartel.
Reeks FP4: Kwartels en Patrijzen (+Frankolijnen)
Abessijnse bergfrankolijn, Arabische woestijnpatrijs, Baardpatrijs, Barbarijse patrijs, Bergbamboepatrijs, Chinese bamboepatrijs, Chinese dwergkwartel, Chukarpatrijs, Dubbelspoor frankolijn, Europese kwartel, Frankolijnkwartel, Grijze frankolijn, Halsband bospatrijs, Halsbandfrankolijn, Harlekijnkwartel, Japanse kwartel, Patrijs, Perzische woestijnpatrijs, Philby steenpatrijs, Regenkwartel, Rode patrijs, Roodsnavelpatrijs, Roul-roul, Steenpatrijs, Zwartborstkwartel, Zwartkeelkwartel. 

Groep WD: Wilde Duiven
Reeks WD1: Veldduiven
Alablanca, Bandstaartduif, Guineaduif, Holenduif, Houtduif, Lemonduif, Nepalduif, Olijfduif, Paarse woudduif, Picazuroduif, Rotsduif, Salvinsduif, Vlekkenduif, Witkeelduif, Witkop Cubaduif .
Reeks WD2: Tortels en overige duivensoorten
Australische kuifduif, Bartlett dolksteekduif, Birmatortel, Blauw grondduifje, Brilduifje, Bronsvlekduifje, Bronsvleugelduif, Buckley’s grondduifje, Carolinaduif, Celebes grondduif, Diamantduifje, Dolksteekduif, Dwergduifje, Graysonduif, Goudborst dolksteekduif, Grijskopduif, Indische groenvleugelduif, Jamaica grondduif, Javatortel, Kaapse tortel, Kopernekduif, Lachduif, Madagascartortel, Maleise koekoeksduif, Martiniqueduif, Musduifje, Oorvlekduifje, Oosterse tortel, Parelhalsbandtortel, Picuiduifje, Peruduifje, Rode grondduif, Roodoogtortel, Rood rotsduifje, Rouwtortel, Senegaltortel, Sierlijke bronsvleugelduif, Staalvlekduifje, Stephani’s groenvleugelduif, Tamboerijnduifje, Treurtortel, Turkse tortel,  Verraux' duif, West-Afrikaanse tortel, Wijnrode tortel, Witvleugelduif, Witvleugeltortel, Wongaduif, Zebraduifje, Zwartmaskerduif, Zwartsnavelwoudduifje, Zwartvleugel grondduifje. 

m d w d v z z
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Volgende activiteiten

21 oktober, 2017 - 10:00 - 22 oktober, 2017 - 17:00
21 oktober, 2017 - 14:00 - 22 oktober, 2017 - 17:30
21 oktober, 2017 - 15:00 - 22 oktober, 2017 - 18:00
28 oktober, 2017 - 16:00 - 29 oktober, 2017 - 18:00
28 oktober, 2017 - 17:00 - 29 oktober, 2017 - 18:00