Keurmeesters duiven

"A" Keurmeester duiven:
Aerts Luc
Sint-Stevensstraat 28 1600 Sint-Pieters-Leeuw 02 377 62 19
Campo Guy
Mechelsebaan 38 2570 Duffel 015 31 23 26
Specialiteiten: Kipduiven, Structuurduiven, Meeuwduiven
Demeur Marnicq
Schansstraat 104c 3470 Kortenaken 011 58 23 88
Specialiteiten: Kroppers, Kleurduiven, Structuurduiven
Lauwers Juul
Elfenstraat 15
2800 Mechelen 015 27 27 69
Specialiteiten: Vormduiven, Meeuwduiven, Tuimelaars-hoogvliegers-ringslagers
Leeten Rik
G.Mercatorlaan 40 3500 Hasselt 011 22 23 26
Specialiteiten: Kroppers, Kleurduiven, Tuimelaars-hoogvliegers-ringslagers
Louette Michel
Zilversparrenstraat 23
8310 Sint-Kruis Brugge
050 69 03 46
Specialiteiten: Vormduiven, Kroppers, Tuimelaars-hoogvliegers-ringslagers
Paridaen Peter
Stationstraat 247 8020 Oostkamp 0494 58 02 77
Specialiteiten: Kleurduiven, Meeuwduiven, Tuimelaars-hoogvliegers-ringslagers
Punie Marcel
Pollenusstraat 5 3510 Kermt 011 25 12 36
Specialiteiten: Kroppers, Kleurduiven, Tuimelaars-hoogvliegers-ringslagers

 

"B" Keurmeester duiven:
De Buck Marc
Kruishoutemsesteenweg 76 9750 Zingem 09 384 56 15
Bevoegdheden: Groep 1: Vormduiven + Groep 2: Wratduiven + Groep 4: Kroppers + Groep 8: Meeuwduiven + Belgische hoogvlieger - Belgische ringslager - Belgische tuimelaar - Limburgse kraagduif - Speelderken
Steppe Luc
Kattestraat 82 9400 Okegem 054 32 10 55
Bevoegdheden: Groep 1: Vormduiven + Groep 2: Wratduiven + Groep 4: Kroppers + Groep 6 : Trommelduiven + Groep 9: Tuimelaars, hoogvliegers en ringslagers + Antwerpse smierel - Duitse Modena - Engelse Modena - Italiaanse meeuw - Luikse barbet - Vlaanderse smierel
Van Droogenbroeck Lars
Opgeëistenstraat 48
9470 Denderleeuw
0477 48 20 71
Bevoegdheden: Groep 1: Vormduiven + Groep 3 Kipduiven + Groep 8 : Meeuwduiven + Altenburger trommelduif
Vierstraete Filip
Vrijheidstraat 32 8560 Wevelgem 0494 93 01 31
Bevoegdheden: Groep 1: Vormduiven + Groep 2: Wratduiven + Groep 3: Meeuwduiven + Amsterdamse baardtuimelaar - Belgische hoogvlieger - Belgische ringslager - Belgische tuimelaar - Brünner kropper -  - Oud-Oostenrijkse tuimelaar - Gentse kropper - Speelderken
Werbrouck Daniël
Menenstraat 17 8890 Dadizele 0499 34 80 71
Bevoegdheden: Groep 6 : Trommelduiven + Antwerpse smierel - Belgische hoogvlieger - Belgische ringslager - Belgische tentoonstellingsreisduif - Brünner kropper - Carneau - Cauchois - Duitse Modena - Eksterkropper - Gentse kropper - King - Krulduif - Mondain - Oud-Hollandse kapucijn - Ronsenaar - Saksische vleugelduif - Strasser - Vinkduif - Zuid-Duitse witstaart

 

"C" Keurmeester duiven:
Crommen Renaat
Laakstraat 7 3582 Koersel 011 42 13 75
Bevoegdheden: Groep 4: Kroppers + Krulduif - Lahore - Oud-Hollandse kapucijn - Oud-Hollandse tuimelaar - Saksische vleugelduif - Vinkduif
Mathieu Gregor
Benedenstraat 90 9520 Bavegem 0493 17 11 11
Bevoegdheden: Groep 4: Kroppers + Engelse Modena
Smeyers Patrick
Zandvlietstraat 4/1 2491 Olmen 014 30 02 86
Bevoegdheden: Groep 7: Structuurduiven
Theylaert Rudi
Veldwegel 11
9230 Wetteren
0486 42 27 13
Bevoegdheden: Groep 1: Vormduiven + Engelse Modena - Duitse Modena

 


 

Groepsindeling duiven

Groep 1: Vormduiven
Artesische manotte, Basra wamduif, Belgische tentoonstellingsreisduif, Berner halbschnäbler, Bleu de Gascogne, Briver zwartkop, Carneau, Cauchois, Coburger leeuwerik, Damascener, Duitse schoonheidspostduif, Egyptische swift, Exhibition homer, Franse Sotto Banca, Genuine homer, Giant homer, Gier, Hongaarse reuzenduif, Italiaanse Sotto Banca, Lahore, Libanonduif, Luikse reisduif, Mariola, Mondain, Montauban, Moravische strasser, Nederlandse schoonheidspostduif, Piacentino, Picardische kuifduif, Poolse lynx, Poster, Praagse kanik, Romein, Ronsenaar, Roubaisien, Show Antwerp, Show homer, Show racer, Smijter, Soultzer kuifduif, Strasser, Syrische swift, Syrische wamduif, Texan.

Groep 2: Wratduiven
Carrier, Dragoon, Franse bagadet, Neurenberger bagadet, Poolse wratduif, Valkenet.

Groep 3: Kipduiven
Duitse Modena, Engelse Modena, Florentiner, Huhnscheck, King, Maltezer kipduif, Triganino.

Groep 4: Kroppers
Akener bandkropper, Beierse kropper, Brünner kropper, Canaria kropper, Eksterkropper, Engelse dwergkropper, Engelse kropper, Franse kropper, Gadatino kropper, Gentse kropper, Hana kropper, Hessische kropper, Hollandse kropper, Holle kropper, Horseman kropper, Leuvense kropper, Marchenero kropper, Nederlandse krulveerkopper, Norwich kropper, Oostenrijkse dominikanerkropper, Oud-Duitse kropper, Pommerse kropper, Rijselse kropper, Saksische kropper, Silezische kropper, Starwitzer kropper, Steiger kropper, Steller kropper, Thüringer kropper, Tsjechische ijskropper, Valenciana kropper, Vedervoetige eksterkropper, Voorburgse schildkropper.

Groep 5: Kleurduiven
Aargauer witstaart, Berner leeuwerik, Berner sproetkop, Bernhardiner schecke, Boheemse vleugelduif, Bohemenduif, Deense svaber, Eenkleurige Zwitserse duif, Frankische schildduif, Glansduif, Hyacinthduif, Ijsduif, Luzerner eenkleurige, Luzerner elmer, Luzerner goudkraag, Luzerner koperkraag, Luzerner schildduif, Luzerner sproetkop, Neurenberger leeuwerik, Neurenberger zwaluw, Oud-Duitse moorkop, Saksische borstduif, Saksische maanduif, Saksische monnikduif, Saksische ooievaarduif, Saksische paapduif, Saksische schildduif, Saksische snipduif, Saksische veldkleurduif, Saksische vleugelduif, Saksische witstaart, Saksische verkeerdvleugelkleurduif, Saksische zwaluw, Silezische moorkop, Spreeuwduif, Thurgauer elmer, Thurgauer meelkleurige, Thurgauer monnik, Thurgauer schildduif, Thurgauer witstaart, Thüringer borstduif, Thüringer goudkever, Thüringer maanduif, Thüringer mäuserduif, Thüringer monnikduif, Thüringer ooievaarduif, Thüringer schildduif, Thüringer snipduif, Thüringer vleugelduif, Thüringer witborst, Thüringer witkop, Thüringer witstaart, Thüringer zwaluw, Vinkduif, Wiggentaler kleurstaart, Zuid-Duitse blasse, Zuid-Duitse borstduif, Zuid-Duitse koolleeuwerik, Zuid-Duitse monnikduif, Zuid-Duitse moorkop, Zuid-Duitse schildduif, Zuid-Duitse snipduif, Zuid-Duitse sproetkop, Zuid-Duitse voetbevederde monnikduif, Zuid-Duitse witstaart.

Groep 6: Trommelduiven
Altenburger trommelduif, Arabische trommelduif, Bernburger trommelduif, Boecharijse trommelduif, Dresdener trommelduif, Duitse dubbelgekapte trommelduif, Duitse snavelkapte trommelduif, Frankische trommelduif, Vögtlander trommelduif.

Groep 7: Structuurduiven
Chinese duif, Chorrera, Indische pauwstaart, Krulduif, Limburgse kraagduif, Oud-Hollandse kapucijn, Pauwstaart, Raadsheer, Schmalkaldener moorkop, Seldschuken.

Groep 8: Meeuwduiven
Afrikaanse meeuw, Akener lakschildmeeuw, Anatolische meeuw, Antwerpse smierel, Barbarisi meeuw, Figurita meeuw, Gentse meeuw, Hamburger sticken meeuw, Italiaanse meeuw, Luikse barbet, Luikse meeuw, Oosterse meeuw, Oud-Duitse meeuw, Oud-Hollandse meeuw, Poolse meeuw, Tunesische meeuw, Turbit, Turbiteen, Vlaanderse smierel.

Groep 9: Tuimelaars, hoogvliegers en ringslagers
Altstämmer, Amsterdamse baardtuimelaar, Anatolische ringslager, Arad tuimelaar, Belgische hoogvlieger, Belgische ringslager, Belgische tuimelaar, Berlijnse kortsnavelige tuimelaar, Budapester hoogvlieger, Budapester kievit, Budapester korte, Danzinger hoogvlieger, Debreciner roller, Deense tuimelaar, Domestic show flight, Duitse langsnavelige tuimelaar, Duitse nonduif, Elsterpurzler, Engelse ekster, Engelse kortvoorhoofd tuimelaar, Engelse langvoorhoofd tuimelaar, Engelse nonduif, Erlauer tuimelaar, Felegyhazer tuimelaar, Franse tuimelaar, Groninger slenk, Gumbiner witkop, Hagenaar, Hamburger helmduif, Hamburger schimmel, Hamburger tuimelaar, Karakand, Kasaner tuimelaar, Keulse tuimelaar, Kiev tuimelaar, Komorner tuimelaar, Koningsberger kleurkop, Koningsberger reinoog, Köröser tuimelaar, Krasnodarer tuimelaar, Mookee, Nederlandse helmduif, Nederlandse hoogvlieger, Noord-Kaukasische postuurtuimelaar, Oosterse roller, Oud-Hollandse tuimelaar, Oud-Oostenrijkse tuimelaar, Poolse helmduif, Poolse kortsnavelige ekstertuimelaar, Poolse langsnavelige tuimelaar, Portugese tuimelaar, Rshewer tuimelaar, Rijnlandse ringslager, Roemeense naakthalstuimelaar, Rostock tuimelaar, Rostower postuurtuimelaar, Shiras tuimelaar, Show tippler, Speelderken, Stargarder sidderhals, Stettiner tuimelaar, Stralsunder hoogvlieger, Taganroger tuimelaar, Temesburger tuimelaar, Wener gansel, Weense kortsnavelige tuimelaar, Weense tuimelaar, Weense witschild tuimelaar, West of England tuimelaar, Wolga postuurtuimelaar.

«  
  »
m d w d v z z
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 

Volgende activiteiten

25 juni, 2017 - 09:00 - 17:00
20 augustus, 2017 - 14:00 - 23:59
25 augustus, 2017 - 16:00 - 27 augustus, 2017 - 18:00
2 september, 2017 - 14:00 - 4 september, 2017 - 16:00